image

Nazar(İsabet-i Ayn); Arapça bir kelime olup dilimize yerleşmiştir. Türkçe manası Kötü Göz demektir. Nazar bilimsel olarak ta kanıtlanmış; İnsan bünyesinden yayılan zararlı ışınların beyin gücüyle beraber belli bir yere odaklanması sonucu, canlı veya cansız nesneleri olumsuz yönde etkilediği klinik deneylerle konunun uzmanları tarafından açıklanmıştır. Bazı kişilerde bu güç öylesine yoğundur ki gittikleri yada gördükleri yere bir karabasan gibi çökerler. Uğursuzluk bu kişilerde doğuştan vardır. Bazı kişiler ise isteseler bile kötü gözle bakamazlar. Ayrıca yine kimi kişiler nazara meyilli olduklarından çok kalay etkilenirler.

DEVAMINI OKU

Dua

İstemek demektir.dua ibadetin aslı ve özüdür.kulun ümit dalı ve Rabbine bağlılığın en güzel ifadesidir.cennet yollarını açan,kalbe ruha gıda veren,aç kimsenin yiyecek içecek istemesi gibidir.Dua gelmiş olan dertleri,belaları giderir.dua mü'minin silahıdır.

Hastalikta Okumak Için
“Lâ ilâhe illâllahü vahdehü lâ serîke lehü lehül mülkü ve lehül hamdü yuhyî ve yümîtü ve hüve hayyün lâ yemûtü ebeden. Sübhânellahi Rabbil ibâdi ve rabbil bilâd. Vel hamdü
lillâhi kesîren tayyiben mübâreken fîhi alâ külli hâl. Vallahü ekberü kebîren, celâlullahi ve kibriyâühü ve azametühü ve kudretühü bikülli mekân. Allahümme in künte kadayte aleyyel mevte fagfirlî verhamnî min zünûbî ve eskinnî cennete adnin.”

Şifa İçin
*Şifa niyetine hergün 131 kere "Ya selam" okunur.
*Hasta üstüne "Ya Hayy" esmasi 180 kere okunur.
*Hastalara 7 gün 7 defa "Ya Muhyi" okunur.
*Sifa için "Ya Selam"Hastaya 160 kere "Ya Selam" esmasi okunursa Allahin izniyle iyilesir.
*Sifa için "Ya Allah"Her hangi bir hastaligin sifasi için 200 kere "Ya Allah" zikredilir.

Sevdiğine kavuşmak için
Ya CamiSevdigine(sevdiklerine) kavusmak isteyen 114 kere "Ya Cami " esmasiniokumalidir
Her Istege Ulasmak Için
1. Sabah namazindan sonra Pazar günü "Elhamdülillahi rabbil-Alemin"
deyip 1071 defa "Ya Fettah" okunur.
2. Pazartesi "Iyyake nabüdü ve iyyake nestain " dedikten sonra 873 kere
"Ya Latif "okunur
Rizka Kavusmak Için
"Ya Melik"
"Ya Melik " esmasini devamli okuyan Allahin izniyle her nimete nail olur.

Başarili Olmak İçin
Hayatta basarili olmak için dua
Hayatta basarili olmak isteyen hergün 68 defa "Ya Muhyi " okunur

Sevgi ve Saygi Görmek İçin
Insanlardan ve sevdiklerinizden sevgi saygi görmek için her gün 20 kere "Ya Vedüd" esmasi okunmalidir.

Bismillahirahmanirahim

Allahümmec'alil Kurane fid dünya kariben ve fil kabri munisen ve fil kıyameti şefian birahmetike ya erhamerrahimin


"Euzu bi kelimâtillâhi't-tâmmeti min kulli şeytanin ve hammetin ve min külli aynin lammeh."

Kısmet Açmak İçin

  Sihir,büyü,nazar,cin musallatı yada çeşitli sebeplerle kısmeti ve bereketi kapalı olup evlenemeyen,kendine iş kuramayan,işinde başarılı olamayan,iş bulamayan,iş bulsada çalışamayan,derslerinde başarılı olamayan,evinin rızık ve bereketi yetmeyen kişiler için Allah'ın izniyle çeşitli yollarla yapacağım çalışmayla giderilir.

 

Duaların ta'dad edilmeyecek kadar fayda ve mahassenatı vardır.Cenabı Hakk bir ayeti kerimesinde:

 ''De ki;Şayet sizin Rabbiniz yanında duanız,ne kıymetiniz olurdu.Fakat siz tevhidi,şükrü,duayı,kulluğu,ibadeti,yalan saydınız.Bunun cezasını yakında göreceksiniz.''(Furkan suresi,ayet 77) 

Bu ayeti kerimeyi te'yid buyuran diğer bir ayeti kerime de:

  ''De ki;''Rabbiniz buyurur ki bana dua edin duanızı kabul buyurayım,yahut ibadet edin de size sevab vereyim,bana dua ve ibadet etmeyi kibirlerine yediremeyenler hor ve zelil oldukları halde cehenneme girerler.''(mü'min suresi,ayet 60)

DUA;

MAHLUKU HALIKA YAKINLAŞTIRAN EN KISA YOLDUR

ALLAH VE RESULÜNÜN VESİLEİ RAHMET VE RIZASIDIR

MAZLUMLARIN İLTİCAGAHIDIR

ZALİMLERİN VESİLEİ KAHR VE HELAKIDIR

AÇLARI DOYURUR

ÇIPLAKLARI GİYDİRİR

BEKARLARI EVLENDİRİR

MAPUSLARI SELAMETE ERDİRİR

MAHKUMLARI İPTEN ALIR

BORÇLULARI ZİLLET HALKASINDAN KURTARIR

FAKİRİ YOKLUKTAN EMİN EDER

HER TÜRLÜ HAYIRI GETİRİR

HER TÜRLÜ ŞERRİ DEF' EDER

HASTALARA ŞİFADIR

DERTLİLERE DEVADIR

MANEVİYATIN ESASIDIR

RUHUN GIDASIDIR

 

MEDYUM ELİFE TELEFONLARINIZI BEKLİYOR :  0541 232 2 333
Etiketler: Dua

Dua-Dua

medyum elife tel:

medyum elife hakkında

medyum elife

medyuma sor
medyum elife kişiye özel, 31.08.2016 'inde yazdı. "Büyü "
Merhabalar ben çok uzun zamandır kendimi hiç iyi hissetmiyorum gördüğüm rüyalar başıma gelen talihsiz olaylar ugursuzluk kismetsizlik beni bağlamış durumda hiç bir işim düzgün gitmiyor ne yaparsam yapiym sonuç alamıyorum güzel giderken bir anda bitiyor hersey bana yardım edin lütfen Size yalvariyorum daha da kötü ye gidiyor :((

medyum elife Sibel ordulu, 23.07.2016 'inde yazdı. "İş hayatım"
Slm hocam işlerim cok ters gıdıyo sıze bır bakım yaptırmak ıstıyorum ve ne yapılabılır bılgı almak ıstıyorum yardımınıza acıl ıhtıyacım var tşkler

medyum elife birşen, 23.07.2016 'inde yazdı. "aşk büyüsü"
merhaba hocam öncelikle ne kadar detaylı bilgiler vermem gerekiyor bilmiyorum ama benim sizden ricam yaklaşık 3 senedir birlikte olduğum ve evlilik yolunda olduğum adamı ömür boyu kendime aşık etmek ve sözümden çıkmamasını sağlamak. aldatma olayı yok ama yakaladığım bi kaç kaçamağı var başka kimseyi gözü görmesin istiyorum. yardımınızı rica ediyorum:(

medyum elife ---özel---, 13.04.2016 'inde yazdı. "---özel---"
Elife hanım luften bana yardimci olun. 13 senedir piskolojik hastayim. Hicbirseyden zevk almiyorum, odama kapaniyorum, hayata kustum, ailem butun olarak depresyondaymis gibi surekli tartisiyor, evin bereketi yok, okuluma isime gidemiyorum biraktim, vs vs. Bende veya ailemde buyu olduyunu dusunuyorum

medyum elife Mali_bg, 26.02.2016 'inde yazdı. "Huzur"
nedense sizin gibilere ne zaman sıkıstık ozaman ararız.siz hergün aranıp hal hatır sorulcak ınsanlarsınız.elife hocam en kısa zamanda yanınıza ugramaya calıscam tr geldıgımde allaha emanet olun.

medyum elife esra, 03.02.2016 'inde yazdı. "yardımcı oldunuz"
Geçen yıl ahımı alıp terk eden dönmeyen sevgilimi unutamıyorum.güvenim kalmadı kimseyi sevmiyorum maddi olarak gücüm az ve batak durumdayım demiştim size..hatırladınızmı.şimdi evliyim hocamm yaptığınız çalışmayla sevgilim bana evlenme teklifi etti.inanamıyorum nasıl bir güçtesiniz öyle.Allah sizi bize lutüf olarak göndermiş sanki.çok ama çok teşekkürlerrr.

medyum elife ---özel---, 28.01.2016 'inde yazdı. "en etkili garantili büyü"
merhaba, bana yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.başta garanti vermeyip, gerçekten işinizi garantili yapmanız beni oldukça mutlu etti.herkese tavsiye edeceğim bir medyumsunuz.ellerinizden öperim.

medyum elife başar duman, 23.01.2016 'inde yazdı. "işsiz"
selam hocam ben size başvurduğumda işsiz güçsüz bir başıma aldatılmış kazık yemiş biriydim.bana yaptığınız yaşam koçluğu beni o kadar zirveye taşıdıki.buradan herkese yazmak istedim.şimdi şirketim ve bir çok işyerim var.holding olma yolundayım.eminim bunuda başaracağız sizinle.adınız gibi teksiniz.en gerçek medyum hocasınız.Allah yolunuzu açık tutsun.nice başarılarınız hayırlı olsun inş.

medyum elife ayten , 22.01.2016 'inde yazdı. "acilen yardim "
Acilen yardima ihtiyacim var dediğimde gerçekten o kadar ilgilendinizki.ellerinizden öperim.bence en iyş medyum sizsiniz.

medyum elife ayşenur kaptan, 16.01.2016 'inde yazdı. "ellerinizden öperim"
Nisanlimdan ayrilmıstım.geri donmesini istiyordum bunun icin yapilacak şeyleri anlattınız başladık çalışmaya.herşey için teşekkür ederim.nişanlım geri döndü ve çoook mutluyuz.

medyum ziyaretci defteri Ziyaretçi defterini okumak için tıklayın.

medyum ziyaretci defteri

image

Asla bir hocaya danışmadan internette ve kitaplarda gördüğünüz büyüleri veya tılsımları yapmaya kalkışmayınız.
Kulaktan duyma bilgiler ile büyü yapmaya tılsım yapmaya kalkışmayın. Bunun sonucunda kendinize büyük zararlar verebilirsiniz.