image

Nazar(İsabet-i Ayn); Arapça bir kelime olup dilimize yerleşmiştir. Türkçe manası Kötü Göz demektir. Nazar bilimsel olarak ta kanıtlanmış; İnsan bünyesinden yayılan zararlı ışınların beyin gücüyle beraber belli bir yere odaklanması sonucu, canlı veya cansız nesneleri olumsuz yönde etkilediği klinik deneylerle konunun uzmanları tarafından açıklanmıştır. Bazı kişilerde bu güç öylesine yoğundur ki gittikleri yada gördükleri yere bir karabasan gibi çökerler. Uğursuzluk bu kişilerde doğuştan vardır. Bazı kişiler ise isteseler bile kötü gözle bakamazlar. Ayrıca yine kimi kişiler nazara meyilli olduklarından çok kalay etkilenirler.

DEVAMINI OKU

BÜYÜNÜN VEYA SİHİRİN TEDÂVİ EDİLME YOLU

   Büyü yada sihir nasıl tedavi edilmelidir ?

 HAMD YALNIZCA ALLAH'ADIR...!!!

 Kendisine büyü ya da sihir yapılan kimse ,büyüyü başka bir büyü ile çözemez veya tedavi edemez.Çünkü şer,şer ile izale edilemez,şer şer ile ortadan kaldırılamaz.Küfür de başka bir küfürle ortadan kaldırılamaz.Şer,küfür,büyü ya da benzer kötülükler ancak ve ancak hayır ile ortadan kaldırılabilir.Bunun içindir ki PEYGAMBER EFENDİMİZ S.A.V büyüyü başka bir büyü ile çözme hakkında (NUŞRA) sorulduğunda şöyle buyurulmuştur;

 ''O nuşra şeytanın amelindendir.''

 Yani cahil halkın tedavide kullanmak şstedikleri ve fayda verdiğine inandıkları şeydir.(Ebu Davud  ve Ahmed)

 Hadiste zikredilen nuşra;kendisine büyü yapılan kimseden o büyüyü başka bir büyü ile çözme demektir.

 Büyü Kuran-ı Kerim'de gösterilen ayetler,mübah olan ilaçlar ve helal olan rukyelerle çözülecek olursa herhangi bir sakınca yoktur.Büyünün başka bir büyü ile çözülmesine gelince bu asla caiz değildir.Çünkü büyü şeytanlara ibadet etmektir.Büyücü ya da sihirbaz,şeytanlara ibadet edip onlara istediklerini kurban ettikten sonra büyü yapabilir ve büyüyü öğrenebilir.Bu gerçekleştikten sonra ancak şeytanlar büyünün olamsı için ona birtakım şeyleri öğretirler.Fakat kendisine büyü yapılan kimseye Kuran okumakta ,şeytanın şerrinde korunma yolları ve mübah olan ilaçları kullanmak suretiyle tedavi olmasında dinen herhangi bir sakınca yoktur. BİR HASTANIN DOKTORLARA GİDEREK HERHANGİ BİR HASTALIKTAN İYİLEŞMEK İÇİN TEDAVİ OLMASI GİBİ...

  Hastanın iyileşmesi şart değildir,çünkü her hastanın hastalıktan mutlaka şifa bulması gerekir diye bir şart yoktur.Hasta belki eceli gelmediği için tedavi olduktan sonra o hastalıktan iyileşebilir.Belkide iyileşmeyip yakalandığı o hastalık sebebiyle ölebilir.Bir hasta en uzman,en bilgili doktorlara gösterilse bile,eceli ne zaman gelirse,o ilaç kendisine fayda vermeyecektir.Çünkü Allah-u Teala şöyle buyurmuştur.

  ''Allah,eceli geldiğinde kimseye ölümü erteletmez.Allah,yaptıklarınızdan haberdardır.(MÜNAFIKUN SURESİ11)

  Tıp ve tedavi,ancak ecel gelmediği zaman ve Allah Teala kuluna şifa takdir ettiği zaman fayda verir.Aynı şekilde kendisine büyü yapılan bu kimseye ,Allah Teala şifa takdir etmiş olabilir,belki de onu imtihan etmek ve sınamak için şifa vermemiş olabilir.Belki Allah Teala'dan başka hiçkimsenin bilmediği başka sebeplerden dolayı olabilir.

Nitekim Peygamber sallallahu aleyhi ve sellem'den;

  ''Her hastalığın helal olan bir ilacı vardır.Bu sebeple ilaç,hastalığa isabet ederse yani o ilaç hastalığa iyi gelirse Allah-u Tealanın izniyle iyileşir.''  (MÜSLİM)

Peygamber efendimiz başka bir hadiste şöyle buyurmuştur.

  ''ALLAH, HİÇBİR HASTALIK İNDİRMEMİŞTİR,YARATMAMIŞTIRKİ O HASTALIĞIN HELAL OLAN İLACINI VE ŞİFASINI İNDİRMEMİŞ OLMASIN.BUNU BİLEN BİLİR,BİLMEYEN DE BİLMEZ.'' (BUHARİ)

  Büyünün tedavi yollarından birisi de,Kur'an okuyarak tedavi edilmesidir.Kendisine büyü yapılmış kimsenin üzerine Kur'an-ı Kerim'in en büyük suresi olan Fatiha suresini tekrar tekrar okunmalıdır.Her şeyin Allah Teala'nın kaza ve kaderiyle olduğunu bilen, her şeyi çekip çevirenin Allah Teala olduğuna ve Allah Teala bir şey ol dediği zaman o şeyin hemen oluvereceğine inanan salih bir mü'min Kur'an-ı Kerim'i hastanın üzerine okursa,belki hastalık ortadan kalkar ve Allah-u Teala'nın  izniyle hasta şifa bulur.

  Sahabeden bazı kimseler,bir kabilenin yanından geçerken kabilenin reisini yılan sokmuştu.Onu tedavi etmek için bütün yolları denemişler,fakat hiçbir sonuç alamamışlardı.Bunun üzerine sahabeden bazı kimselere;

İçinizde rukye yapan var mı? diye sordular.

 Onlardan bazıları;var dediler ve sahabeden birisi kabile reisinin üzerine Kur'an-ı Kerim okudu.Kabile reisi,üzerine okunur okunmaz sanki birey olmamış gibi hemen ayağa kalktı ve Allah-u Teala'nın izniyle sağlığına kavuştu.

  Bu durum için Peygamber efendimiz s.a.v haber verildiği zaman şöylşe buyurdu;

  ''RUKYENİZİ BANA ARZEDİN ONA BAKAYIM.İÇERİSİNDE ŞİRK OLMADIĞI SÜRECE RUKYE YAPMANIZDA SAKINCA YOKTUR.''  (MÜSLİM)

Peygamber efendimiz s.a.v hem rukye yapmış,hem de kendisine rukye yaptırmıştır.Bu sebeple rukye yapmakta ve yaptırmakta birçok fayda ve hayır vardır.

''Ey insanların Rabbi ! Bu hastalığı gider,şifa ver.Ancak sen şifa verirsin.Senin şifandan başka bizim için hasıl olacak şifa yoktur.Hiçbir hastalık bırakmayan bir şifa ihsan buyur.( Ebu davud; hadis 3883. İbn-i Mace; hadis 3530) .

  ''Allah'ın adıyla başlarım.Sana eziyet veren herşeyden, her türlü kötü nefisten ve haset eden her gözden senin üzerine okurum.Allah sana şifa versin,Allah'ın adıyla üzerine okurum'' (Ahmed ve Ebu Davud)

  Bu büyük bir rukye olup Peygamber efendimizden geldiği geldiği sabittir.Bu dua kendisine büyü ya da sihir yapılan,kendisini yılan sokan veya veya herhengi bir hastalığa yakalanmış kimsenin üzerine okunabilir.Peygamber efendimiz s.a.v den nakledilmiş olsa bile ,içerisinde dinen sakıncalı herhangi birşey yoksa Peygamber efendimiz s.a.v in emri gereği güzel dualar etmesinde hiçbir sakınca yoktur.

  ''İçerisinde şirk olmadıkça ruke yapmakta bir sakınca yoktur.'' (müslim)

   Büyü ile ilgili ayetler,Allah-u Tealanın büyünün tedavi edilmesinde fayda verdiği sebeplerdendir.Bir kimse bazı ayetlerle birlikte suyun içine okur,sonrada o suyu büyü yapıldığına inanılan kimsenin üzerine dökerse,Allah'ın izniyle o kişi şifa bulur.

  Bütün bu anlatılanlardan kasıt,bu ve benzeri ilaçların,bu belanın yani büyünün tedavisinde kullanılan sebeplerden olmasıdır.En önemlisi tedavi edilen kimse ile,tedavi eden kimsenin samimi bir imana sahip olmaları,Allah-u Teala'ya güvenmeleri ve her şeyi çekip çevirenin Allah olduğuna, O bir şeyi ne zaman dilerse,onun hemen olacağını,dilemediği zaman da o şeyin olmayacağını bilmeleri gerekir.Dolayısıyla herşey onun elindedir.Allah bir şeyi dilerse o şey hemen olur.Dilemezse o şey hemen olmaz.Okuyan kimse ile üzerine okunan kimse de,Allah Teala'ya iman ve ihlas olursa,hastalık,Allah-u Tealanın izniyle süratle ortadan kalkar,maddi ve manevi ilaçlar fayda verebilir.

   Allah Teala'dan hepimizi kendisini hoşnut eden amellerde muvaffak kılmasını dileriz,zira O duaları işiten ve duaları kabul etmeye en yakın olandır..

                                                      ALLAH'IN İZNİYLE...

                                                     SAYGILARIMLA ELİFE HOCA

 

 

 

 

 

 
Etiketler: BÜYÜ NEDİR,BÜYÜ ÇEŞİTLERİ,Hayatımızdaki Büyüler,Büyünün Çeşitleri,ak büyü,kara büyü,Kırmızı Büyü nedir

Büyü-BÜYÜNÜN VEYA SİHİRİN TEDÂVİ EDİLME YOLU

medyum elife tel:

medyum elife hakkında

medyum elife

medyuma sor
medyum elife kişiye özel, 31.08.2016 'inde yazdı. "Büyü "
Merhabalar ben çok uzun zamandır kendimi hiç iyi hissetmiyorum gördüğüm rüyalar başıma gelen talihsiz olaylar ugursuzluk kismetsizlik beni bağlamış durumda hiç bir işim düzgün gitmiyor ne yaparsam yapiym sonuç alamıyorum güzel giderken bir anda bitiyor hersey bana yardım edin lütfen Size yalvariyorum daha da kötü ye gidiyor :((

medyum elife Sibel ordulu, 23.07.2016 'inde yazdı. "İş hayatım"
Slm hocam işlerim cok ters gıdıyo sıze bır bakım yaptırmak ıstıyorum ve ne yapılabılır bılgı almak ıstıyorum yardımınıza acıl ıhtıyacım var tşkler

medyum elife birşen, 23.07.2016 'inde yazdı. "aşk büyüsü"
merhaba hocam öncelikle ne kadar detaylı bilgiler vermem gerekiyor bilmiyorum ama benim sizden ricam yaklaşık 3 senedir birlikte olduğum ve evlilik yolunda olduğum adamı ömür boyu kendime aşık etmek ve sözümden çıkmamasını sağlamak. aldatma olayı yok ama yakaladığım bi kaç kaçamağı var başka kimseyi gözü görmesin istiyorum. yardımınızı rica ediyorum:(

medyum elife ---özel---, 13.04.2016 'inde yazdı. "---özel---"
Elife hanım luften bana yardimci olun. 13 senedir piskolojik hastayim. Hicbirseyden zevk almiyorum, odama kapaniyorum, hayata kustum, ailem butun olarak depresyondaymis gibi surekli tartisiyor, evin bereketi yok, okuluma isime gidemiyorum biraktim, vs vs. Bende veya ailemde buyu olduyunu dusunuyorum

medyum elife Mali_bg, 26.02.2016 'inde yazdı. "Huzur"
nedense sizin gibilere ne zaman sıkıstık ozaman ararız.siz hergün aranıp hal hatır sorulcak ınsanlarsınız.elife hocam en kısa zamanda yanınıza ugramaya calıscam tr geldıgımde allaha emanet olun.

medyum elife esra, 03.02.2016 'inde yazdı. "yardımcı oldunuz"
Geçen yıl ahımı alıp terk eden dönmeyen sevgilimi unutamıyorum.güvenim kalmadı kimseyi sevmiyorum maddi olarak gücüm az ve batak durumdayım demiştim size..hatırladınızmı.şimdi evliyim hocamm yaptığınız çalışmayla sevgilim bana evlenme teklifi etti.inanamıyorum nasıl bir güçtesiniz öyle.Allah sizi bize lutüf olarak göndermiş sanki.çok ama çok teşekkürlerrr.

medyum elife ---özel---, 28.01.2016 'inde yazdı. "en etkili garantili büyü"
merhaba, bana yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.başta garanti vermeyip, gerçekten işinizi garantili yapmanız beni oldukça mutlu etti.herkese tavsiye edeceğim bir medyumsunuz.ellerinizden öperim.

medyum elife başar duman, 23.01.2016 'inde yazdı. "işsiz"
selam hocam ben size başvurduğumda işsiz güçsüz bir başıma aldatılmış kazık yemiş biriydim.bana yaptığınız yaşam koçluğu beni o kadar zirveye taşıdıki.buradan herkese yazmak istedim.şimdi şirketim ve bir çok işyerim var.holding olma yolundayım.eminim bunuda başaracağız sizinle.adınız gibi teksiniz.en gerçek medyum hocasınız.Allah yolunuzu açık tutsun.nice başarılarınız hayırlı olsun inş.

medyum elife ayten , 22.01.2016 'inde yazdı. "acilen yardim "
Acilen yardima ihtiyacim var dediğimde gerçekten o kadar ilgilendinizki.ellerinizden öperim.bence en iyş medyum sizsiniz.

medyum elife ayşenur kaptan, 16.01.2016 'inde yazdı. "ellerinizden öperim"
Nisanlimdan ayrilmıstım.geri donmesini istiyordum bunun icin yapilacak şeyleri anlattınız başladık çalışmaya.herşey için teşekkür ederim.nişanlım geri döndü ve çoook mutluyuz.

medyum ziyaretci defteri Ziyaretçi defterini okumak için tıklayın.

medyum ziyaretci defteri

image

Asla bir hocaya danışmadan internette ve kitaplarda gördüğünüz büyüleri veya tılsımları yapmaya kalkışmayınız.
Kulaktan duyma bilgiler ile büyü yapmaya tılsım yapmaya kalkışmayın. Bunun sonucunda kendinize büyük zararlar verebilirsiniz.