image

Nazar(İsabet-i Ayn); Arapça bir kelime olup dilimize yerleşmiştir. Türkçe manası Kötü Göz demektir. Nazar bilimsel olarak ta kanıtlanmış; İnsan bünyesinden yayılan zararlı ışınların beyin gücüyle beraber belli bir yere odaklanması sonucu, canlı veya cansız nesneleri olumsuz yönde etkilediği klinik deneylerle konunun uzmanları tarafından açıklanmıştır. Bazı kişilerde bu güç öylesine yoğundur ki gittikleri yada gördükleri yere bir karabasan gibi çökerler. Uğursuzluk bu kişilerde doğuştan vardır. Bazı kişiler ise isteseler bile kötü gözle bakamazlar. Ayrıca yine kimi kişiler nazara meyilli olduklarından çok kalay etkilenirler.

DEVAMINI OKU

Büyü ve Cinler

Cinler aracılığıyla büyü yapılması şu şekilde açıklanabilir. Cinler insanlarla aynı boyutta yaşamazlar, maddeden oluşmazlar. Zaman, mekan kısıtları yoktur yani sonsuz hareketlilik ilkesiyle bizim ışınlanma olarak ifade edebileceğimiz şekilde yolculuk edebilirler. Şimdi burada, bir saniye sonra dünyanın öbür ucunda olabilirler. Yaptıkları yolculuk sırasında bazı maddi eşyaları da yanlarında taşıyabilirler. Normal şartlarda bizlerin algısında olmayan bu tinsel varlıklarla bir iletişim yolu bulunabiliyorsa, başka insanları ya da doğayı bir şekilde etkilemenin de yolu olabileceği hemen akıllara gelmektedir ancak bunlar yine de asla kanıtlanmamış mistik inançlardır. Her kültürün kendisine göre farklı açıklamaları vardır.  Ancak şu da bir gerçektir ki nasıl ki maddenin en küçük parçası olan atomu da çıplak gözle göremiyoruz ama bilimsel olarak varlığını kabul ediyoruz ve teknolojik aletler yardımıyla görebiliyoruz, doğayla ilgili her şey de insanların kanıtlayabileceği ya da bilebileceği şekilde olmak zorunda değildir. İnsanoğlunun yalnızca beş algısı vardır ve algılamadığı her şeyi yok saymak bir nevi körlüktür. Bundan yüz yıl sonraki teknolojiyle kim bilir günümüzde varlığından haberdar olmadığımız nelerin varlığını öğreneceğiz.

Kutsal dinler büyünün varlığını kabul eder, Kur’an-ı Kerim’de büyüden bahsedilmiştir ve her ne sebeple olursa olsun büyü yapanın da yaptıranın da ne cennete ne cehenneme kabul edilmeyeceği açık bir şekilde ifade edilmiştir.

Birçoğunun aklına iyi niyetlerle yapılmış büyünün kötü sayılmayacağı düşüncesi gelebilir. Çok sevdiği eşinin evden uzaklaşmasını engellemek ya da biricik oğlunun yaşça kendinden çok büyük kötü niyeti belli bir kadından uzaklaşması vb. Ancak şu asla unutulmamalıdır; insanların başına gelen her şey olması gerektiği için olur, ‘ne şerlerden ne hayırlar çıkar’ cümlesi kültürümüzün çok güzel deyişlerinden biridir. İnsanlar yaşadıkça öğrenir, eğer karşımıza bizi çok üzen bir olay ya da bir insan çıkmışsa bundan öğrenmemiz gereken bir şey mutlaka vardır. Bu bizim kendimizi geliştirmemiz, daha iyi bir insan olmamız için gereklidir. Önemli olan bunun farkında olmak ve almamız gereken dersi alıp yolumuza devam etmemizdir. Biz öğrenmemeye devam ettiğimiz sürece aynı tarz insanlarla ya da olaylarla tekrar tekrar karşılaşmamız kaçınılmazdır. En sevdiğiniz insan bile olsa arkada çocuklarını bırakacak bile olsa ona yol vermeliyiz. O insanın özgür iradesine yaptığımız her müdahale felaket olarak bize ve ona geri dönecektir. Her şeyin bir sonucu vardır, niyet ne kadar iyi olursa olsun o müdahalenin kefareti mutlaka ödenir.
Etiketler: cinler alemi hakkında, 3 harfliler,büyü,üç harfli ne demek - 0541 232 23 33

Cinler-Büyü ve Cinler

medyum elife tel:

medyum elife hakkında

medyum elife

medyuma sor
medyum elife kişiye özel, 31.08.2016 'inde yazdı. "Büyü "
Merhabalar ben çok uzun zamandır kendimi hiç iyi hissetmiyorum gördüğüm rüyalar başıma gelen talihsiz olaylar ugursuzluk kismetsizlik beni bağlamış durumda hiç bir işim düzgün gitmiyor ne yaparsam yapiym sonuç alamıyorum güzel giderken bir anda bitiyor hersey bana yardım edin lütfen Size yalvariyorum daha da kötü ye gidiyor :((

medyum elife Sibel ordulu, 23.07.2016 'inde yazdı. "İş hayatım"
Slm hocam işlerim cok ters gıdıyo sıze bır bakım yaptırmak ıstıyorum ve ne yapılabılır bılgı almak ıstıyorum yardımınıza acıl ıhtıyacım var tşkler

medyum elife birşen, 23.07.2016 'inde yazdı. "aşk büyüsü"
merhaba hocam öncelikle ne kadar detaylı bilgiler vermem gerekiyor bilmiyorum ama benim sizden ricam yaklaşık 3 senedir birlikte olduğum ve evlilik yolunda olduğum adamı ömür boyu kendime aşık etmek ve sözümden çıkmamasını sağlamak. aldatma olayı yok ama yakaladığım bi kaç kaçamağı var başka kimseyi gözü görmesin istiyorum. yardımınızı rica ediyorum:(

medyum elife ---özel---, 13.04.2016 'inde yazdı. "---özel---"
Elife hanım luften bana yardimci olun. 13 senedir piskolojik hastayim. Hicbirseyden zevk almiyorum, odama kapaniyorum, hayata kustum, ailem butun olarak depresyondaymis gibi surekli tartisiyor, evin bereketi yok, okuluma isime gidemiyorum biraktim, vs vs. Bende veya ailemde buyu olduyunu dusunuyorum

medyum elife Mali_bg, 26.02.2016 'inde yazdı. "Huzur"
nedense sizin gibilere ne zaman sıkıstık ozaman ararız.siz hergün aranıp hal hatır sorulcak ınsanlarsınız.elife hocam en kısa zamanda yanınıza ugramaya calıscam tr geldıgımde allaha emanet olun.

medyum elife esra, 03.02.2016 'inde yazdı. "yardımcı oldunuz"
Geçen yıl ahımı alıp terk eden dönmeyen sevgilimi unutamıyorum.güvenim kalmadı kimseyi sevmiyorum maddi olarak gücüm az ve batak durumdayım demiştim size..hatırladınızmı.şimdi evliyim hocamm yaptığınız çalışmayla sevgilim bana evlenme teklifi etti.inanamıyorum nasıl bir güçtesiniz öyle.Allah sizi bize lutüf olarak göndermiş sanki.çok ama çok teşekkürlerrr.

medyum elife ---özel---, 28.01.2016 'inde yazdı. "en etkili garantili büyü"
merhaba, bana yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.başta garanti vermeyip, gerçekten işinizi garantili yapmanız beni oldukça mutlu etti.herkese tavsiye edeceğim bir medyumsunuz.ellerinizden öperim.

medyum elife başar duman, 23.01.2016 'inde yazdı. "işsiz"
selam hocam ben size başvurduğumda işsiz güçsüz bir başıma aldatılmış kazık yemiş biriydim.bana yaptığınız yaşam koçluğu beni o kadar zirveye taşıdıki.buradan herkese yazmak istedim.şimdi şirketim ve bir çok işyerim var.holding olma yolundayım.eminim bunuda başaracağız sizinle.adınız gibi teksiniz.en gerçek medyum hocasınız.Allah yolunuzu açık tutsun.nice başarılarınız hayırlı olsun inş.

medyum elife ayten , 22.01.2016 'inde yazdı. "acilen yardim "
Acilen yardima ihtiyacim var dediğimde gerçekten o kadar ilgilendinizki.ellerinizden öperim.bence en iyş medyum sizsiniz.

medyum elife ayşenur kaptan, 16.01.2016 'inde yazdı. "ellerinizden öperim"
Nisanlimdan ayrilmıstım.geri donmesini istiyordum bunun icin yapilacak şeyleri anlattınız başladık çalışmaya.herşey için teşekkür ederim.nişanlım geri döndü ve çoook mutluyuz.

medyum ziyaretci defteri Ziyaretçi defterini okumak için tıklayın.

medyum ziyaretci defteri

image

Asla bir hocaya danışmadan internette ve kitaplarda gördüğünüz büyüleri veya tılsımları yapmaya kalkışmayınız.
Kulaktan duyma bilgiler ile büyü yapmaya tılsım yapmaya kalkışmayın. Bunun sonucunda kendinize büyük zararlar verebilirsiniz.