image

Nazar(İsabet-i Ayn); Arapça bir kelime olup dilimize yerleşmiştir. Türkçe manası Kötü Göz demektir. Nazar bilimsel olarak ta kanıtlanmış; İnsan bünyesinden yayılan zararlı ışınların beyin gücüyle beraber belli bir yere odaklanması sonucu, canlı veya cansız nesneleri olumsuz yönde etkilediği klinik deneylerle konunun uzmanları tarafından açıklanmıştır. Bazı kişilerde bu güç öylesine yoğundur ki gittikleri yada gördükleri yere bir karabasan gibi çökerler. Uğursuzluk bu kişilerde doğuştan vardır. Bazı kişiler ise isteseler bile kötü gözle bakamazlar. Ayrıca yine kimi kişiler nazara meyilli olduklarından çok kalay etkilenirler.

DEVAMINI OKU

REMİL İLMİ

REMİL İLMİ
Remil İlmi,geleceği ve geçmişi öğrenmeye yarayan parapsikolojiyle matematiği içinde ihtiva eden bir kehanet sanatıdır.
Remil ilmi hudutsuz denecek kadar çok geniştir. Remil Arapça kum demektir. Çok eski zamanlarda kağıt henüz icat edilmiş olmadığından atılan Remiller kum üzerine yazıldığı ve hesaplamaları kum üzerinde yapıldığı için ismi Remil İlmi kalmıştır.
Remil İlmi 16 şekilden meydana gelir. Bu şekillerin yedisi kötü şekiller ve dokuzu iyi şekiller olarak adlandırılır. İzdüşümü 16 adet sayılarla şekiller oluşturulur sonra bu şekillerle remil denklemi dediğimiz bir denklem oluşturulur. Sonra bu denklem içinde Remil İlminin 2500 yıllık değişmeyen kaideleri ışığında binlerce sabit değişkenler ve bu sabit değişkenler içinde FORMÜLLERLE hesapları yapılarak tuttuğumuz niyetin sonuçları aranır. Eski zamanlarda olsaydık bu binlerce kuralı bilen insanlara yani remmal adı verilen ender şahsiyetlere başvurmamız gerekecekti. Remil İlmi günümüze çeşitli doğu eserleriyle ve bilgeler vasıtasıyla gelmiştir. Fakat bu eserleri ve bilgeleri avam ve havas diğer bir tabirle saraylı ve alaylı olarak ayırmakta fayda var. Remil İlminden tarihte en çok imparatorlar ve yüksek devlet erkanı tarafından remil bilgeleri vasıtasıyla faydalanılmıştır. Zamanın imparatorları bu ilmi hem bir karar mekanizması hem de kendilerine yöneltilebilecek bir silah olarak algılıyorlardı. Padişahın verdiği kararların Remil İlmi vasıtasıyla doğruluğunun ölçülmesi elbette hiçbir padişah tarafından istenilecek bir şey değildir. İşte o neden veya nedenlerdendir ki bu bilgeler saraylara alınmış ve halkın elindeki kitaplar hakikatten uzaklaştırılarak neşredilmiş veya şifrelenmiştir. Saraylı olarak atfedilen bilgilerin hakikati yukarıdaki bilgiler ışığında remil hakikati olup, halkın elindeki bilgilerin doğruluğu sorgulanmaya mecburdur.
Yine yazılı eserlerin birçoğunda bu ilim yüzlerce şifre ile şifrelenerek anlaşılması pekte kolay olmamaktadır. Yani aslında bu bir ilimdir. İlimi faldan ayıran en önemli şey falda sonuçlar falı bakana göre değişiklik gösterir. Fakat Remil bir ilimdir. Tamamen kurallara bağlanmıştır. KURALLAR TEKTİR ve KİŞİDEN KİŞİYE DEĞİŞİKLİK GÖSTERMEZ.
2+2=4’tür. Bir kişi baksa da sonuç dört, bin kişi baksa da toplama kuralına göre sonuç dörttür. Diğer bir tabirle Remil denklemi ve formülasyon hesapları bir kuraldır. İyi konsantre olup 16 adet sayıyı kâğıda nakşeden kişi doğruya en yakın sonuca kolaylıkla ulaşabilir. Bu kuralları anlatmak bu işin eğitimini almamış olanlara oldukça zordur. Remil ilminin şifrelenmesi de, bu ilme kötü niyetli kişilerin ulaşmasının engellenmesidir.
Asıl kuralı tarihten günümüze kadar gelecekten, geçmişten ve bugünden haber vermesidir.
REMİL İLMİNİN TARİHİ DELİLİ
Remil İlmi diğer bölümler de de bahsettiğimiz gibi geleceğin ve geçmişin olaylarını doğruya en yakın sonuçla bilmemizi sağlayan mucizevi bir kehanet ilmidir. Bu ilmin bir peygamber ilmi olarak tarihte tezahür etmesi ve bulunduğu asra ( MÖ 605-562) büyük bir damga vurması ve sonraki asırlarda dünyanın en büyük imparatorluklarında imparatorlar tarafından büyük ilgi görmesi ve halk arasında bilgeler vasıtasıyla kullanılması günümüze kadar ulaşmasında çok önemli unsurlardandır.
Remil İlmi, bulunduğu tarihten itibaren 1800’lü yıllara kadar elit devlet sistemi içinde özellikle doğu devletlerinde birçok çıkmaza girmiş olayların içinden çıkılmasını sağlamıştır. Devlet adamlarının atanmasında, savaşa girilip girilmemesi hakkında dahi asrın en ünlü Remil İlmi bilgelerinin bakımlarından faydalanılmıştır.
Remil İlmi halk arasında da büyük ilgi görmüştür. Kimi rivayetlerde önemli eşyasını bir arazide kaybeden kişi zamanın Remil İlmi uzmanlarına başvurduğu ve bulunduğu söylenir. Başka bir örnekte definelerin aranmasında Mısır’da kullanıldığı rivayet edilir. Halk arasında bu kullanımlar dışında hemen hemen hayatın her noktasında kullanılan ve bozulmaya uğramamış yegane kehanet sistemidir.
1800’lü yıllardan sonra günümüze kadar sanayileşme ve teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanların ilgi alanlarının değişmesi, maddeye bağlı bilimlerin gelişmesiyle birçok ilim gibi Remil sanatı da unutulmaya yüz tutmuştur. Geçim sıkıntılarının giderek artması ve insanların ihtiyaçlarının giderek fazlalık göstermesi Remil gibi değerli bir kehanet ilminin unutulmasına ve sadece dünyada çok az temsilcilerinin bulunmasına yol açmıştır. Geçmiş zamanlarda insanlar bir öğreti için yıllarını ayırabiliyorlardı. Remil İlmi öğretisinin de uzun yıllar olan eğitimini maddi bir getiri olmaksızın zamanlarını ayırabiliyorlardı. Artık günümüzde maddi bir getirisi olmayan parapsikolojik bilimlerin ilgilenilmesi oldukça zor ve imkânsız hale gelmiştir ve artık günümüzde Remil İlmi için 8 ile 12 yıl eğitim almak hem olanaksız, hem de şifreli kitapların olması ve bu kitaplara vakıf insanların azlığı nedeniyle imkansız hale gelmiştir.
Etiketler: REMİL İLMİ

Dua- REMİL İLMİ

medyum elife tel:

medyum elife hakkında

medyum elife

medyuma sor
medyum elife kişiye özel, 31.08.2016 'inde yazdı. "Büyü "
Merhabalar ben çok uzun zamandır kendimi hiç iyi hissetmiyorum gördüğüm rüyalar başıma gelen talihsiz olaylar ugursuzluk kismetsizlik beni bağlamış durumda hiç bir işim düzgün gitmiyor ne yaparsam yapiym sonuç alamıyorum güzel giderken bir anda bitiyor hersey bana yardım edin lütfen Size yalvariyorum daha da kötü ye gidiyor :((

medyum elife Sibel ordulu, 23.07.2016 'inde yazdı. "İş hayatım"
Slm hocam işlerim cok ters gıdıyo sıze bır bakım yaptırmak ıstıyorum ve ne yapılabılır bılgı almak ıstıyorum yardımınıza acıl ıhtıyacım var tşkler

medyum elife birşen, 23.07.2016 'inde yazdı. "aşk büyüsü"
merhaba hocam öncelikle ne kadar detaylı bilgiler vermem gerekiyor bilmiyorum ama benim sizden ricam yaklaşık 3 senedir birlikte olduğum ve evlilik yolunda olduğum adamı ömür boyu kendime aşık etmek ve sözümden çıkmamasını sağlamak. aldatma olayı yok ama yakaladığım bi kaç kaçamağı var başka kimseyi gözü görmesin istiyorum. yardımınızı rica ediyorum:(

medyum elife ---özel---, 13.04.2016 'inde yazdı. "---özel---"
Elife hanım luften bana yardimci olun. 13 senedir piskolojik hastayim. Hicbirseyden zevk almiyorum, odama kapaniyorum, hayata kustum, ailem butun olarak depresyondaymis gibi surekli tartisiyor, evin bereketi yok, okuluma isime gidemiyorum biraktim, vs vs. Bende veya ailemde buyu olduyunu dusunuyorum

medyum elife Mali_bg, 26.02.2016 'inde yazdı. "Huzur"
nedense sizin gibilere ne zaman sıkıstık ozaman ararız.siz hergün aranıp hal hatır sorulcak ınsanlarsınız.elife hocam en kısa zamanda yanınıza ugramaya calıscam tr geldıgımde allaha emanet olun.

medyum elife esra, 03.02.2016 'inde yazdı. "yardımcı oldunuz"
Geçen yıl ahımı alıp terk eden dönmeyen sevgilimi unutamıyorum.güvenim kalmadı kimseyi sevmiyorum maddi olarak gücüm az ve batak durumdayım demiştim size..hatırladınızmı.şimdi evliyim hocamm yaptığınız çalışmayla sevgilim bana evlenme teklifi etti.inanamıyorum nasıl bir güçtesiniz öyle.Allah sizi bize lutüf olarak göndermiş sanki.çok ama çok teşekkürlerrr.

medyum elife ---özel---, 28.01.2016 'inde yazdı. "en etkili garantili büyü"
merhaba, bana yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.başta garanti vermeyip, gerçekten işinizi garantili yapmanız beni oldukça mutlu etti.herkese tavsiye edeceğim bir medyumsunuz.ellerinizden öperim.

medyum elife başar duman, 23.01.2016 'inde yazdı. "işsiz"
selam hocam ben size başvurduğumda işsiz güçsüz bir başıma aldatılmış kazık yemiş biriydim.bana yaptığınız yaşam koçluğu beni o kadar zirveye taşıdıki.buradan herkese yazmak istedim.şimdi şirketim ve bir çok işyerim var.holding olma yolundayım.eminim bunuda başaracağız sizinle.adınız gibi teksiniz.en gerçek medyum hocasınız.Allah yolunuzu açık tutsun.nice başarılarınız hayırlı olsun inş.

medyum elife ayten , 22.01.2016 'inde yazdı. "acilen yardim "
Acilen yardima ihtiyacim var dediğimde gerçekten o kadar ilgilendinizki.ellerinizden öperim.bence en iyş medyum sizsiniz.

medyum elife ayşenur kaptan, 16.01.2016 'inde yazdı. "ellerinizden öperim"
Nisanlimdan ayrilmıstım.geri donmesini istiyordum bunun icin yapilacak şeyleri anlattınız başladık çalışmaya.herşey için teşekkür ederim.nişanlım geri döndü ve çoook mutluyuz.

medyum ziyaretci defteri Ziyaretçi defterini okumak için tıklayın.

medyum ziyaretci defteri

image

Asla bir hocaya danışmadan internette ve kitaplarda gördüğünüz büyüleri veya tılsımları yapmaya kalkışmayınız.
Kulaktan duyma bilgiler ile büyü yapmaya tılsım yapmaya kalkışmayın. Bunun sonucunda kendinize büyük zararlar verebilirsiniz.