image

Nazar(İsabet-i Ayn); Arapça bir kelime olup dilimize yerleşmiştir. Türkçe manası Kötü Göz demektir. Nazar bilimsel olarak ta kanıtlanmış; İnsan bünyesinden yayılan zararlı ışınların beyin gücüyle beraber belli bir yere odaklanması sonucu, canlı veya cansız nesneleri olumsuz yönde etkilediği klinik deneylerle konunun uzmanları tarafından açıklanmıştır. Bazı kişilerde bu güç öylesine yoğundur ki gittikleri yada gördükleri yere bir karabasan gibi çökerler. Uğursuzluk bu kişilerde doğuştan vardır. Bazı kişiler ise isteseler bile kötü gözle bakamazlar. Ayrıca yine kimi kişiler nazara meyilli olduklarından çok kalay etkilenirler.

DEVAMINI OKU

Medyum Elife

       Hakkımda sürekli asılsız yazı çıkan  ve çıkartan ve bunu üzülerek söylüyorumki sevgili meslekdaşlarım tarafından kendilerine rağbet sağlamaya çalışan kişilere sesleniyorum.ÇOK İYİ MEDYUMSANIZ KENDİ İŞLERİNİZLE İLGİLENİN.BENLE DEĞİL SİZDEN YARDIM TALEP EDENLERE HARCAYIN EMEĞİNİZİ KLAVYEYE DEĞİL :))  

      BOŞ İNSAN KİŞİYLE, DOLU İNSAN İŞİYLE UĞRAŞIR !!!!!!!!   

    GEREKİRSE TEK TEK İSİMDE YAZACAĞIM...ASILSIZ YORUMLARA İNANMAYINIZ SEVGİLİ ARKADAŞLAR,ZİRA BEN BAŞKALARI GİBİ SEVİYEMİ DÜŞÜRMEYECEĞİM..TEŞEKKÜRLER MEDYUM ELİFE.........

 

ÂLİ İMRÂN-1:

 Elif lâm mîm.
Elif lâm mîm.

ÂLİ İMRÂN-2:

Allâhu lâ ilâhe illâ huvel hayyul kayyûmu.
Allah ki, O'ndan başka ilâh yoktur. O, Hayy'dır (hayattadır), Kayyum'dur (ezelî ve ebedîdir)

ÂLİ İMRÂN-3: Nezzele aleykel kitâbe bil hakkı musaddikan limâ beyne yedeyhi ve enzelet tevrâte vel incîle.

Sana, onların ellerindeki (kitapları) tasdik eden Kitab'ı (Kur'ânı) hak ile, kısım kısım (âyet âyet) indirdi. Ve Tevrat ve İncil'i de indirdi.

ÂLİ İMRÂN-4: Min kablu huden lin nâsi ve enzelel furkân(furkâne), innellezîne keferû bi âyâtillâhi lehum azâbun şedîd(şedîdun), vallâhu azîzun zuntikâmin.
Daha önce insanlar için, hidayete erdirici olarak (Tevrat'ı ve İncil'i indirdi) ve (sonra da) Furkan'ı (Hak ile bâtılı ayıran Kur'ân'ı) indirdi. Muhakkak ki onlar, Allah'ın âyetlerini inkâr ettiler. Onlar için şiddetli azap vardır. Ve Allah Azîz'dir, intikam sahibidir.

ÂLİ İMRÂN-5: İnnallâhe lâ yahfâ aleyhi şey'un fîl ardı ve lâ fîs semâi.
Muhakkak ki Allah'a yeryüzünde hiç bir şey gizli değildir ve gökte de.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

SEVGİLİ ZİYARETÇİMİZ,

  SON ZAMANLARDAKİ ÇIKAN ASILSIZ VE ÇİRKİN YAKIŞTIRMALARLA DOLU İNSANLARIN MEDYUM KATEGORİSİNDE KENDİLERİNİ DEĞERLENDİRMELERİNDEN VE BİZİM GİBİ İNSANLARI YERLEMERİNDEN DOLAYI OLDUKÇA ÜZGÜNÜM..BUNLAR ZİYARETÇİ DEFTERİMDEN DE ANLAŞILDIĞI GİBİ BANA GELEN MAİLLERDE OKURLARA VE İNSANLARA OLDUKÇA YANSIMIŞ DURUMDA,SİZLERİNDE FARKETTİĞİ GİBİ HER MEDYUM KÖTÜ OLAMAZ,HERKES ALANINDA UZMAN VE YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞIR...DOLANDIRICI LAFI,SÖZ YA DA KELİMESİ DAHİ BİZİM GİBİ İŞİNİ SAYGISIYLA YAPAN HOCALARIM VE MEDYUM ARKADAŞLARIM İÇİN YAKIŞMAZ.. BUNDAN MÜTEVELLİT BU YAZIYI YAZARAK BİRAZDA OLSUN BİLGİ VERMEYE ÇALIŞTIM...BEN VE BENİM GİBİ İŞİNE İTİNA GÖSTEREN HER  KİŞİYİ SAYGIYLA KARŞILIYORUM,ÇÜNKİ OLDUKÇA MANEVİ BİR İŞ YAPMAKTAYIZ VE HER ZAMAN OLDUĞU GİBİ HAK YERİNİ BULACAKTIR.BANA OLAN GÜVEN VE SAYGILARINIZDAN DOLAYI MİNNETTARIM..

 Şimdi sizlerle bu çirkin ve şeytani işlerle dolu olan yazı ve blogları birer birer ve zamanlada hepsini paylaşacağım.Çünkü bu şeytani işler bu kendilerini medyum diye tanıtan kişiler tarafından özel olarak site açılmış ve hiç işleri yokmuş gibi bizlere iftira atmaktan yorulmamışlar oldukça geniş portföylere dağılmışlardır.Ve sonucunda herşeyden acıdır ki yardıma ihtiyacı olan sevgili müslüman kardeşlerimin en özel sırlarını şantaj ve tehditlerle deşifre etmektedirler.Sizlerde incelerseniz net bir şekilde anlayacaksınızdır.

........buradan özellikle bir sitede dikkatimi çeken sevgili bir bayan hocamız kendisini oldukça kaf dağında hissetmekte.olsun güneş balçıkla sıvanmaz........

tavs,ye sitelerinin bazılarını incelerseniz yeryüzünde her hoca ve medyum arkadaşım kötü,MEDYUM VE HOCA OLMAYAN sürekli takma isimlerle bu işi düzenleyen,yersiz vasıflara sahip olan kişiler oldukça iyi hocalarmış.

  Bizim çalışma politikalarımızın yanına bile uğramayan bu çirkin iftiralar ve oldukça bayağı yakıştırmalar hocalık ve medyumluk gibi gizli ilimlerle uğraşan arkadaşlarımı oldukça kötü hale sokmaya çalışmaktadır.Medyumluk asla basite indirgenecek bir iş değildir arkadaşlar.İş bu ki hakkımda çıkan ya da çıkacak olan tüm yazı ve yazılar hususunda her türlü yasal haklarımı kullanacağım. saygılar...

 

  RAHMANİ MEDYUM HOCALAR ARASINDA ÖNEMLİ BİR YERE SAHİP OLAN ELİFE HOCA ÇALIŞMA HAYATI BOYUNCA HER KİŞİYE AYRI AYRI ŞİFA OLMUŞTUR.İSTANBUL KADIKÖYDE OLDUKÇA ÜN SALMIŞ,OLDUKÇA SAYGIN BİR KİŞİLİĞİYLE ÖRNEK TEŞKİL ETMEKTEDİR.

 

 

 

 

BÜYÜ NEDİR?

Gizli metodlarla elde edilen ve olağanüstü kuvvetleri olan,doğa üstü güçlerle doğanın etkilenebileceği inancına büyü (magia,mageia,magie,magic,sihr bağı) denir.

Medyumların doğa üstü güçleriyle insanların etkilenebileceği yönlendirilebileceği inancına büyü denir.

Kişileri çeşitli yöntemler kullanarak, iradelerinden alıkoymaya, onlara istemleri dışında türlü şeyler yaptırmaya, istenen yönde davranışlara sevketmeye, kısaca BÜYÜ denilmekterdir. Büyücülük, dinin ve dini inançların tamamiyle karşısında yer alan, reçetelere ve formüllere dayanan, şeytanla işbirliği halinde olmak anlamına gelen bir eylemdir büyücüden komutları alan şeytan ve yardımcıları ya kendilerini göstererek ya da isteneni yerine getirerek varlıklarını belli ederler.

BÜYÜ BELİRTİLERİ

Başlıca büyü belirtileri şunlardır;
Kişinin ruh aleminde değişiklik hissetmesi
Kişinin sürekli vesvese halinde olması
Uyku düzeninin bozulması ve uyuyamama
Yalnızlıktan korkma veyahut yalnızlığı sevme
Uyuşukluk ve tembellik
Ense, göz ve kasıklarda ağrılar
Takip ediliyormuş hissine kapılmak
Rüyada kedi köpek ve benzeri hayvanlar görmek
Rüyada sık sık kabuslar görmek
Kişinin kendisini tanıyamaz hale gelmesi
Gece yatağa yatınca hemen uyuyamama iyice dinlendikten sonra uykuya dalma
Aşırı yorgunluk
Saçlarınızın elektriklenmesi
Ayak tabanlarınızın yanma halleri
Herhangi bir rahatsızlığınızın olmadığı halde gögüs kafesinde ağrı hissetmeniz
Enselerde ağrılar

Bazı insanlarda, aşırı etkilenme ve geç müdahale sonucu sinir bozuklukları ve akli denge bozukluklarına kadar giden olaylar mevcuttur. Bu yüzden dikkatli olup, bu belirtileri önemsemek gereklidir. Büyülerde etkinin beyin iradesiyle en aza indirilmesi mümkündür.

BÜYÜ ÇEŞİTLERİ
ak büyü
kara büyü
kırmızı büyü
papaz büyüsü
ayrılık büyüsü
soğukluk büyüsü
hamile kalmak için büyü
güzellik büyüsü
sakız büyüsü
muhabbet büyüsü
evlilik büyüsü
şirinlik büyüsü
soğutma büyüsü
ayırma büyüsü
bağlama büyüsü
aşık etme büyüsü
arpa büyüsü

yün büyüsü

 

BAĞLAMA BÜYÜSÜ

 İki çift arasındaki sevgiyi veya sevgisinden şüphe ettiği kişiyi bağlamak ve gözünün ondan başkasını görmemesini sağlamak amacıyla yapılan büyüye bağlama büyüsü denir.

  Toplumumuzda aile birliği,sevgili muhabbetinin sağlanması amacıyla vefk yardımıyla etkili sonuçlar çıkarır.Dağılmak üzere olan ve kopma noktasına gelmiş bir ilişkinin,dağılmak üzere olan yuvanın toparlanması,dağılmaması için çaba sarfedilmesinin ve eskisinden daha güzel günlere dönebilmesi amacıyla yapılan bu vefk şeklinin dinen de bir sakıncası yoktur.

  En çok istenilen ve ihtiyaç duyulan büyüler arasında gelir.Aşk,sevgi büyüsüyle aynı sayılır fakat bağlama büyüne değişik şekillerde de ihtiyaç duyulur.

Evine bağlı olmayan kocayı bağlamak,karısına ve çocuklarına sert davranan erkeği yumuşatmak,bir kadını bir erkeğe bağlamak veya bir erkeği kadına sevdirmek ısıtmak,gurbete gidenin geri dönmesini sağlamak,kaybolan eşyayı bulmak,düşmanı yenmek,bir kimseyi başka birinden soğutmak ve ayırmak,iki seven insanın arasına girmeye çalışanları bağlamak,kayın validesinden gelinine veya herhangi bir tanıdığının,akrabasının kendisine kötü konuşmasını engellemek için dil bağlamak gibi daha sayamadığımız pek çok şekilleri vardır.

Havass-ı muhtelife vecelb-i muhabbet,Hacetlerin kazası ve kabul olunması,Kahriyye okumak ve intikam almak,İhtarı mahsus,Ara açmak ve kin nefret koymak;CELB VE TESHİR,Akdi lisan,Teslıt ve tazib,Rızkın genişliği ve bereketi,Sihiri bozmak ve bağlılıkları çözmek,Humma ve sıtmanın çözümü,Göz değmesi ve nazar,Baş ağrısı,Göz ağrısı ve tenviri basar,Diş ağrısı,Sara mecnunlu ve cin musallatının teşviyesi,Felç ve emsali hastalıklar,Kulunç ve dalak ağrıları,Ümmü sıbyen,büka-yi etfal,Vesvese hulya ve kara sevda,Çocuğu olmayan,Kolay doğum,Veba taun ve kolera gibi emrazı sarıye,Çocuk düşürmeye dair,Afakan ve kalp çarpıntısı,Kesret-i ihtilam,İhtarı mahsus,Ağrılar sızılar,Çıban sivilce şiş vs,Maddi manevi emraz-ı muhtelife,Uykunun celbi ve def i,Evlendirme ve evlendirmeyi kolaylaştırma,Celb ve iade,Çalınan ve kaybolan eşyanın geri gelmesi,Mapus ve zindanda bulunanlar için,Def i muziyat,Kulak çınlaması,Bir yerin seğrimesi,Birleştirmek ve ayırmak,Devamı memuriyet,Galip ve mağlup

 

 
Etiketler: aşk büyüsü,bağlama tılsımı,büyü bozdurma,büyü nedir,dilek,dua nedir,kadıköy medyum,kara büyü,vefk,vefk nedir

Büyü-Medyum Elife

medyum elife tel:

medyum elife hakkında

medyum elife

medyuma sor
medyum elife kişiye özel, 31.08.2016 'inde yazdı. "Büyü "
Merhabalar ben çok uzun zamandır kendimi hiç iyi hissetmiyorum gördüğüm rüyalar başıma gelen talihsiz olaylar ugursuzluk kismetsizlik beni bağlamış durumda hiç bir işim düzgün gitmiyor ne yaparsam yapiym sonuç alamıyorum güzel giderken bir anda bitiyor hersey bana yardım edin lütfen Size yalvariyorum daha da kötü ye gidiyor :((

medyum elife Sibel ordulu, 23.07.2016 'inde yazdı. "İş hayatım"
Slm hocam işlerim cok ters gıdıyo sıze bır bakım yaptırmak ıstıyorum ve ne yapılabılır bılgı almak ıstıyorum yardımınıza acıl ıhtıyacım var tşkler

medyum elife birşen, 23.07.2016 'inde yazdı. "aşk büyüsü"
merhaba hocam öncelikle ne kadar detaylı bilgiler vermem gerekiyor bilmiyorum ama benim sizden ricam yaklaşık 3 senedir birlikte olduğum ve evlilik yolunda olduğum adamı ömür boyu kendime aşık etmek ve sözümden çıkmamasını sağlamak. aldatma olayı yok ama yakaladığım bi kaç kaçamağı var başka kimseyi gözü görmesin istiyorum. yardımınızı rica ediyorum:(

medyum elife ---özel---, 13.04.2016 'inde yazdı. "---özel---"
Elife hanım luften bana yardimci olun. 13 senedir piskolojik hastayim. Hicbirseyden zevk almiyorum, odama kapaniyorum, hayata kustum, ailem butun olarak depresyondaymis gibi surekli tartisiyor, evin bereketi yok, okuluma isime gidemiyorum biraktim, vs vs. Bende veya ailemde buyu olduyunu dusunuyorum

medyum elife Mali_bg, 26.02.2016 'inde yazdı. "Huzur"
nedense sizin gibilere ne zaman sıkıstık ozaman ararız.siz hergün aranıp hal hatır sorulcak ınsanlarsınız.elife hocam en kısa zamanda yanınıza ugramaya calıscam tr geldıgımde allaha emanet olun.

medyum elife esra, 03.02.2016 'inde yazdı. "yardımcı oldunuz"
Geçen yıl ahımı alıp terk eden dönmeyen sevgilimi unutamıyorum.güvenim kalmadı kimseyi sevmiyorum maddi olarak gücüm az ve batak durumdayım demiştim size..hatırladınızmı.şimdi evliyim hocamm yaptığınız çalışmayla sevgilim bana evlenme teklifi etti.inanamıyorum nasıl bir güçtesiniz öyle.Allah sizi bize lutüf olarak göndermiş sanki.çok ama çok teşekkürlerrr.

medyum elife ---özel---, 28.01.2016 'inde yazdı. "en etkili garantili büyü"
merhaba, bana yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim.başta garanti vermeyip, gerçekten işinizi garantili yapmanız beni oldukça mutlu etti.herkese tavsiye edeceğim bir medyumsunuz.ellerinizden öperim.

medyum elife başar duman, 23.01.2016 'inde yazdı. "işsiz"
selam hocam ben size başvurduğumda işsiz güçsüz bir başıma aldatılmış kazık yemiş biriydim.bana yaptığınız yaşam koçluğu beni o kadar zirveye taşıdıki.buradan herkese yazmak istedim.şimdi şirketim ve bir çok işyerim var.holding olma yolundayım.eminim bunuda başaracağız sizinle.adınız gibi teksiniz.en gerçek medyum hocasınız.Allah yolunuzu açık tutsun.nice başarılarınız hayırlı olsun inş.

medyum elife ayten , 22.01.2016 'inde yazdı. "acilen yardim "
Acilen yardima ihtiyacim var dediğimde gerçekten o kadar ilgilendinizki.ellerinizden öperim.bence en iyş medyum sizsiniz.

medyum elife ayşenur kaptan, 16.01.2016 'inde yazdı. "ellerinizden öperim"
Nisanlimdan ayrilmıstım.geri donmesini istiyordum bunun icin yapilacak şeyleri anlattınız başladık çalışmaya.herşey için teşekkür ederim.nişanlım geri döndü ve çoook mutluyuz.

medyum ziyaretci defteri Ziyaretçi defterini okumak için tıklayın.

medyum ziyaretci defteri

image

Asla bir hocaya danışmadan internette ve kitaplarda gördüğünüz büyüleri veya tılsımları yapmaya kalkışmayınız.
Kulaktan duyma bilgiler ile büyü yapmaya tılsım yapmaya kalkışmayın. Bunun sonucunda kendinize büyük zararlar verebilirsiniz.